Medya

Elimi Bırakma dizisine sürpriz transfer!

Genç oyuncu Çağla Demir, TRT 1’de yayınlanan Elimi Bırakma dizisine pazar günü yayınlanacak olan 28. bölümde dahil olacak.

“Büyük sır!”

Çağla Demir, dizide ‘Defne Sezgin’ karakterini canlandıracak. Profesyonel ve oldukça tanınan bir beyin cerrahı olan Defne Sezgin, İstanbul’da yalnız başına gözde bir hayat sürmektedir. Defne, genç yaşta abisini kaybeden bir doktordur. Filmin başrol oyuncusu olan Alp Navruz canlandırdığı Cenk Çelen karakteri ile diziye yeni transfer olan Çağla Demir’in canlandırdığı Defne Sezgin’i birbirlerine bağlayan şey yıllardır sakladıkları büyük bir sırdır.


Dizinin yapımcılığını ÜS yapım üslenirken, yönetmen koltuğunda oldukça tanınan bir isim olan Adnan Güler oturuyor. Dizinin senaristliğini ise bir tarafta “Komşu Köyün Delisi”, “Kalp Ağrısı” ve “Kolej Günlüğü” gibi dizilerin senaristliğini yapan tanınmış bir isim Nilüfer Aydın yaparken diğer tarafta ise “Elde Var Hayat”, “Bugünün Saraylısı”, “Huzur Sokağı”, “Çınarın Gölgesinde”, “Kara Ekmek”, “Aşkın Bedeli”, “Adı Efsane” gibi dizilerin senaristliğini yapan ünlü senarist Tunus Taşçı yer alıyor.

Dizi Alp Navruz’un canlandırdığı “Cenk” karakteri ile Alina Boz’un canlandırdığı “Azra” karakterinin yaşamlarını ele alıyor .Elimi Bırakma dizisinin başrollerini Alina Boz, Alp Navruz yaparken dizinin oyuncu kadrosunda  Seray Gözler, Dolunay Soysert, Cemre Gümeli, Burak Tamdoğan, Gökçe Yanardağ ve Kenan Acar gibi tecrübeli isimler yer alıyor.

Elimi Bırakma dizisi her pazar günü TRT 1 ekranlarında 20:00’da yayınlanan yeni bölümleriyle sevenleriyle buluşuyor!

elimi-birakma-dizisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu