Elif Karlı’dan Ece Erken’e Sert Uyarı!

Elif Karlı, Ece Erken'i magazini bırak dostlarını kaybetme diye uyardı. Hızını alamayan şarkıcı, Mehmet Akif Alakurt'a da mesaj gönderdi...

Takip Et:

İveria Batum Otel’de sahne alan Elif Karlı, gündeme ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu. Karlı’nın hedefindeki isimler ise, Mehmet Akif Alakurt ve Ece Erken’di.

Elif Karlı, bir dönemin en ünlü şarkıcılarından biri! Katmer katmer aşk diye şarkılar söyleyen kıpır kıpır bir isim olarak izleyici karşısına çıkmıştı. Kendi dönemindeki meslektaşları çok sert polemikler yaşayıp gündemden düşmüyordu ancak o hiç kavgalara girmiyordu! Yıl; 2019! Uyanmış ama çok geç uyanmış Elif Karlı! Zararın neresinden dönülürse kardır misali, girmiş polemikler dünyasına… Söylediklerinde haklı mı yoksa haksız mı okuyup siz karar verin!

‘Sıla’ ve ‘Adanalı’ dizileriyle şöhret olan ama sonra mesleği bırakıp yurtdışına yerleşen Mehmet Akif Alakurt, Türk kadınlarıyla ilgili yaptığı açıklamayla tepki toplamıştı. Elif Karlı, Alakurt için sevdiğim bir oyuncuydu ama artık yüzüne bile bakmam, söyledikleri çok yanlış dedi. Elif Karlı’ya göre ünlü oyuncu başka kadınlarla değil kendi ailesiyle ilgilenmeli ve onlar hakkında yorum yapmalıymış! Ünlü şarkıcı bu konuda hemcinslerinin yanında durdu!

Elif Karlı’nın hedef tahtasına koyduğu diğer isim ise, Beyaz TV’deki ‘Söylemezsem Olmaz’ programında yorumculuk yapan Ece Erken’di! Malumunuz, Ece Erken sunuculuk ile magazinciliği karıştıran isimlerden! Elif Karlı, onun magazine devam etmemesi gerektiğini, aksi halde dost kaybetmeye devam edeceğini öne sürdü. Karlı, Erken’e mesaj atıp uyardığını da sözlerine ekledi. Ünlü şarkıcı, program bittiğinde Ece Erken’in yalnız kalıp dostlarını kaybedeceğini düşünüyor.