Magazin

Elif Gönlüm’ün yeni mesleği!

Eski dostu Gül Gölge ile kavgaları ve davaları ile sık sık magazin gündemine gelen Elif Gönlüm oyunculuğa adım atıyor. Tiyatro sahnesi ile oyunculuğa başlayacak olan Gönlüm, ilerleyen günlerde 6 yıl önce hayatını kaybeden usta oyuncu Nejat Uygur’un uyarladığı, oğulları Süheyl ve Behzat Uygur’un yönettiği ‘Süt Kardeşler’de rol alacak. Emine Ün, Nurten İnan, Ömer Yılmaz, Hakan Eke ve Mesut Yılmaz gibi oyuncularla sahneye çıkacak olan sosyetik ismi ve ekibin uzun süredir prova yaptığı öğrenildi.

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olan Elif Gönlüm, iki yıl önce Londra’da eğitim alıp ‘Tea Master’ ünvanına kavuşmuş ve ‘Tealife’ adlı bir marka kurmuştu. Gönlüm, sosyal medyadan kendi markasının tanıtımlarını yapıyordu.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu