Elif Gönlüm ve Gül Gölge kavgasında yeni gelişme! Hapsi isteniyor!

3 yıl önce araları bozulan sıkı dostlar Elif Gönlüm ve Gül Gölge arasındaki kriz büyüyor. Özel dedektif tutarak Gül Gölge'yi takip ettirdiği iddia edilen Elif Gönlüm'ün 9 buçuk yıla kadar hapsi isteniyor....

Takip Et:

Ünlü basketbolcu Kerem Gönlüm’ün eşi Elif Gönlüm ve sunucu Gül Gölge’nin bir dönem arasından su sızmıyordu. Ailecek de görüşen sıkı dostlar, 2015 yılında büyük bir kavga sonrası birbirine düşman oldu.

9 BUÇUK YIL HAPSİ İSTENİYOR!

Gül Gölge, kendisini özel dedektif tutarak izlettiğini iddia ettiği Elif Gönlüm’ün fotoğraflarını çektirip açtığı internet sitesinde yayınladığını öne sürdü. Makemeye başvuran Gölge’nin şikayeti sonrası Gönlüm hakkında  özel hayatın gizliliğini ihlal etmek’ ve ‘özel hayata ilişkin görüntü ve sesleri ifşa etmek’ suçlarından 9 buçuk yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.

Elif Gönlüm’ün tuttuğu iddia edilen özel dedektif Nuri Keske hakkında ise ‘özel hayatın gizliliğini ihlal etmek’ suçundan 5 yıla kadar hapis istendi. Elif Gönlüm’ün özel dedektifi telefon rehberinde ‘Revenge'(İntikam) olarak kaydettiği öğrenildi.

ÖZEL DEDEKTİFLE TAKİP ETTİRDİ!

İddianameye göre; Gül Gölge, kendisini tehdit eden Elif Gönlüm hakkında suç duyurusunda bulundu. Bu şikayet sonrası Elif Gönlüm’ün evinde arama yapan polis ekipleri Gönlüm’ün telefon, tablet ve bilgisayarına el koydu. Gönlüm’ün telefonunda yapılan incelemede özel dedektif ile Gül Gölge’yi takip ettirdiği ve Nuri Keske’den Gölge’nin görüntülerini aldığı belirlendi.

Elif Gönlüm, İstanbul’da özel bir dedektiflik bürosu bulunan Nuri Keske’den aldığı görüntüleri  açtığı internet sitesinde yayınladı. Ünlü sunucu hakkında küçük düşürücü yazılarda yazılan sitedeki fotoğrafların Elif Gönlüm’e ait bilişim araçlarında yer alan dijital klasördeki fotoğraflar olduğu tespit edildi.