ELÇİN SANGUN’UN HAYATI PAYLAŞTIĞI GİZEMLİ KİŞİ KİM?

Takip Et:

Böyle bir döneme gireceğinizi biliyor muydunuz?

Bir gün hayatımda böyle bir dönem yaşanacağını biliyordum ama onun nasıl ve ne zaman olacağını hiç bilmiyordum. O yüzden tamamen sürpriz oldu. Ama hislerim sayesinde bu yıl güzel bir dönem yaşayacağımı biliyordum. Önsezileriniz oldukça güçlü olmalı o zaman… Altıncı hissim çok kuvvetlidir.Birebir çıkan rüyalarım var. Rüya görmüyorsam bile bir konuda hislerim doğrultusunda bir kanıya vardıysam yüzde 90 doğru çıkar. Çok nadirdir yanıldığım. Esasında konu iş olunca her şeyi çok takıyorum çünkü mükemmel olsun istiyorum. Öyle olunca da işlere ön yargıyla bakmaya başlayabiliyorum. ‘Kiralık Aşk’ta ise farklı bir durum oldu. İlk defa aklımda hiçbir şüphe, içimde kötü his yoktu. Her şeyin çok iyi gideceğini biliyordum. Çok enteresan…

 

"ANNEMLE YAŞ FARKIMIZ ÇOK AZ, ARKADAŞ GİBİYİZ"

Peki, bu yüz hatlarını borçlu olduğunuz ailenizden söz eder misiniz biraz? Nasıl bir evde doğup büyüdünüz?

Annemle babam küçüklüğümden beri ayrılar. Henüz ilkokul yaşlarındaydım. Çok net hatırlıyorum o dönemleri. Aslında itiraf etmeliyim, üç yaşımdan beri olan her şeyi çok net hatırlıyorum. Annemler beş kardeş olduğu için bir sürü kadının olduğu bir evde büyüdüm. Yıllarca aynı evin içinde yaşadık ama ben büyüdükçe herkes evlenip sırayla evden gitmeye başladı. En son annemle ben kaldık evin içinde. Annem zaten arkadaşım gibi. Kendisi 49 yaşında, aramızda çok az yaş farkı var. 18 yaşında beni doğurmuş. Teyzemler de çok genç. O yüzden bir evin içinde sanki beş kız kardeşle güle eğlene büyümüş gibi hissettim hep. 

 

 

"İZMİR'DE DOĞDUM, ASLEN ÇERKEZİM" 

Kızıl saçlarınıza ithafen soruyorum, memleket neresi?

İzmir’de doğdum büyüdüm ama esasen Çerkezim. Yakın geçmişimdeki ailemde kızıl saç yok ama epey eskilere gittiğimizde sülalede çok varmış. (Elele)