Medya

ELÇİN SANGU’NUN AVUKATINDAN FLAŞ ‘KİRALIK AŞK’ AÇIKLAMASI!..

Yapılan yazılı açıklamayı noktasına dokunmadna yayınlıyoruz.

KAMUOYUNUN DİKKATİNE;

Ortaks Yapımın yapımcılığını üstlendiği “KİRALIK AŞK” isimli dizi ve dizinin başrol oyuncusu olan Elçin Sangu hakkında gerek Sosyal Mecralarda gerekse Görsel, Dijital ve Yazılı Medya Organları aracılığıyla tamamen bir kurgudan ibaret olan asılsız yayınlar, kamuoyuyla paylaşılmıştır. Bahse konu yayınlarda, Yapımcı Şirketinin gerek Elçin Sangu ile diğer oyunculara gerekse de set ekibindeki çalışanlara ödemelerini yapmadığı veya geç yaptığı, Elçin Sangu’nun zam istediği halde alamadığı ve ödemelerinin de yapılmaması gerekçesiyle Yapımcı ile ihtilafa düştüğü ve bu nedenle de hastaneye kaldırıldığı hususunda çıkarılan haberlerin Maksatlı bir karalama kampanyası çerçevesinde üretilen “Yalan Haber” niteliğindedir. “Kiralık Aşk” dizisi, izleyicilerine aktarmaya çalıştığı ruhundan da anlaşılacağı üzere gayet eğlenerek, keyifle ve saygı, sevgi çerçevesinde çekilmektedir.

Yaza damgasını vuran "Kiralık Aşk" isimli dizinin başarısından nemalanmak adına, bazı yayın organları aracılığıyla yapılan bu mesnetsiz ve “Yalan Habercilik” halkımızın defalarca gördüğü eski, ucuz, magazin haberciliğinin kötü bir örneğidir. Gerçek gazetecilik ve asparagas habercilik arasındaki farkı sevenlerimizin ve izleyicilerimizin ayırt ettiğini çok iyi biliyoruz. Ülkemizin içinden geçtiği bu zor süreçte, ilkesiz ve duyarsızlar tarafından gündemin bu şekilde yalan haberler ile meşgul edilmesini toplumumuza karşı yapılmış bir saygısızlık olarak görüyor, sevenlerimizi bu duyarsız magazin zihniyetine karşı sağduyulu davranmaya davet ediyoruz.

“Kiralık Aşk” dizisinin kazandığı büyük toplumsal sempatiyi zedelemek amacı ile bilhassa ve art niyetle yapılan bu tür karalama kampanyalarının ve hayal mahsulü haberlerin bütün sorumluları hakkında gerekli hukuki işlemlerin başlatıldığını da kamuoyuna saygılarımızla bildiririz. 17.09.2015

 

Ortaks Yapım Vekili Elçin Sangu Vekili

Av. Hande Fırat Av. Ali Demirel

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı