Medya

Elçin Sangu o kötü algıdan kurtulmak için ne çekti!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı -Ünlü oyuncu Elçin Sangu, son olarak yer aldığı Iyi Günde Makûs Günde dizisinin 6 kısımda final yapmasının yeisi ve agresifliğini yaşıyor. Oyuncu, aynı zamanda mesleksel anlamda yaşadığı bir algıdan kurtulma mücadelesine de dikkat çekti.

Oyunculuğa başladığı dönemde hep kendisine makûs roller geldiğini belirten oyuncu, “Başta hep makûs karakter geliyordu. Kızıldan suçsuz çıkmaz diye bir algı vardı. Bunu kırmak için uğraşıyoruz.
kimse suçsuz değil o kadar, herkesin içinde vardır iyi taraf da makûs tarafta. Çıkartmamak gerekli. O noktaya getirmemek gerekli kimseyi” diye konuştu.

Bundan sonra gelecek öneriler mevzusunda sıkıntılılık yaşamayacağını da ifade eden oyuncu, kendisine yönelik algı noktasında ise azıcık sitemliydi. “Daha müdahalenin olmadığı alanları ben hep açıklıyorum. Yeniden kaderimi sınadım, belki bir kırılma olmuştur diye ama. Anlaşılan çok da kendimizi kırmak tasasında değiliz.
Olanlara yönelmek gerekli” dedi.

İspanya’dan kendisi ile alakalı pek çok sosyal medya iletiyi geldiği anımsatılınca Elçin Sangu, bu gidişatın çok hoş bir şey olduğunu anlattı. Oyuncu, “Dünyanın her yerinden insanlar sizi takip ediyor, öğreniyor, izliyor, iyi dileklerde bulunuyor. Mutluyum bu kadar baktığım sevgi karşısında” diye konuştu.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu