Elçin Sangu için yine hüsran! İyi Günde Kötü Günde dizisi için final kararı alındı!

Takip Et:
Bay Yanlış’ın durumuna bakın da İyi Günde Kötü Günde’yi elinizden kaçırmayın!
Bay Yanlış’ın durumuna bakın da İyi Günde Kötü Günde’yi elinizden kaçırmayın!

Magazinn / Ayrıntı – Star TV ekranında kendinden emin bir başlangıç yapan, Iyi Günde Makûs Günde dizisinin son reyting neticeleri makûs gelmişti. En başından bu yana bir cinsli beklenen çıkışı yapamayan dizi, Cumartesi rekabatinde bayağı geriye düştü.

Düzelme ihtimalinin de çok güç olması sonrasında Star TV dizi hakkında karar almak gidişatında kaldı. TV100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre Iyi Günde Makûs Günde dizisi final yaparak ekrana veda edecek.

Elçin Sangu, Ozan Dolunay ve Yasemin Allen’in başrollerinde yer aldığı dizinin final yapacak olması hayranları çok üzecektir.
kısmıyla beraber son defa 17 EkimCumartesi akşamı izleyicilerle buluşacak olan Iyi Günde Makûs Günde, romantik komedi yapımlarının ekranda kalmasının çok güç olduğu iletisini de veriyor.

Kiralık Aşk dizisinden sonra Çarpışma’da rol alan ama canlandırdığı Zeynep karakteriyle tenkitlere de mevzu olan Elçin Sangu, bütün de aradığı gibi bir dizi tespit etmişti. Romantik komedilere şahane geçim sağlayan oyuncu ismine bu final haberi bir başka bahtsızlık oldu.

Dizinin hayranları 11 Ekim Cumartesi akşamı 5.
Sonraki kısım ise final olacak. Dizinin 5. kısım fragmanını aşağıda tespit edebilirsiniz.

.