Medya

Elçin Sangu, birilerini fena taşladı! İyi Günde Kötü Günde’nin finali sonrası sert sözler!

TelevizyonGazetesi.com /Ayrıntı – Star TV’de ekrana gelen Iyi Günde Makûs Günde dizisi, dün akşam ekrana gelen 5. bölümünün ardından gelecek hafta yayınlanacak 6. kısmıyla final yapacak. Ancak bu final ne izleyicinin ne de oyuncuların hiç içine sinmedi. Diziye fazla şans tanımadan kısa vakitte yayından kaldırılmasına en çok da Elçin Sangu tepki verdi.

Ozan Dolunay ve Yasemin Allen ile beraber başrolde yer alan Sangu, yaptığı açıklamalarla “Kanal enerjikleri” diyerek vaziyetten hiç de memnun olmadığını dile getirdi.
İç zindelerle ilgili” yorumuyla oyuncunun diziyi kısa müddette tamamlamak isteyenin kanal olduğunu da ortaya koydu.

Sangu, dizisinin erken final yapmasının bundan sonra gelecek projelerde bir sıkıntılılık yaratıp yaratmadığı sualine verdiği alegorili cevap da dikkat çekti. Iyi Günde Makûs Günde dizisinin finalini kabullenemediği anlaşılan oyuncu, “Yooo, şöyle sıkıntılılık yaratmıyor; yeniden öykü değişiklik, daha müdahalenin olmadığı alanlara, ben hep açıklıyorum, yeniden bahtımı sınadım belki, bir kırılma olmuştur diye ama anlaşılan çok da kendimizi kırmak tasasında değiliz biz kavradığım kadarıyla.

Sevgilisi Yunus Özdiken’in açtığı mağazanın tanıtımına katılan oyuncu, magazincilerle yaptığı ziyarette kızıl saçlı olduğu için başta kendisine hep makûs karakter geldiğini anlatarak “Kızıldan suçsuz çıkmaz gibi bir algı vardı. Bunu kırmak için uğraşıyoruz. Elimizden geldiğince de değişik olsun istiyoruz” sözleriyle gelen önerileri değerlendirirken tercih edici davrandığını belirtti.
Herkesin içinde vardır iyi taraf da makûs taraf da. Çıkarmamak gerekli, çıkarttırmamak gerekli” yorumunu yaptı.

Özellikle İspanyollardan gelen çok rakamda ileti ile alakalı da konuşan oyuncu, “Ne kadar hoş bir şey dünyanın her tarafından insanlar sizi takip ediyor, öğreniyor, izliyor, iyi dileklerde bulunuyor. Mutluyum bu kadar baktığım sevgi karşısında” diye konuştu.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu