Medya

EKRAN FENOMENİ ‘KİRALIK AŞK’IN YENİ BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Star Tv'nin sevilen dizisi Kiralık Aşk heyecan dolu 19. bölümle ekranlara gelirken şimdi herkes 20. bölümde neler olacağını merak ediyor.

İz ile Ömer'in Marsilya'ya gideceği telefonunu alan Defne Soluğu Ömer'in evinde aldı ve Ömer'in gitmeyeceğini öğrenince iki aşık birbirine sarıldı. Yeni bölümde ise Koray birleşme hakkını Sinan'dan yana kullandı ve Ömer şirketten ayrıldı. Ömer'in ayrılması ile Defne'de ayrıldı. Defne Ömer'i Ön plana çıkarmak için bazı planlar yaparken Defne ve Ömer ilişkilerinde de önemli mesafe kaydediyorlar.

Ömer ve Sinan ayrılık noktasına geldiler. Fakat bir de gizli ortak var. O kimi seçerse, şirket onda kalacak. Tanıdığımız biri bu ortak ama kim? İz ile Defne nihayet açık açık kapışmaya başlıyorlar! Ömer’in Defnesi mi gerçek büyük aşk, yoksa İz’le Ömer mi? Defne’ye Ömer için mücadele etmek çok yakışacak.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu