Ekrem İmamoğlu’ndan Zuhal Olcay’a jest!

30 Ağustos Zafer Bayramı kapsamında gerçekleşen etkinlikleri gezen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Zuhal Olcay'a sürpriz yaparak sahnesine konuk oldu...

Takip Et:

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, 30 Ağustos Zafer Bayramı kapsamında gerçekleşen etkinlikleri gün boyu ziyaret etti. İmamoğlu, akşam da gerçekleşen kutlamalara katılım gösterdi. Önce İstanbul Valiliği’nin resepsiyonuna katılan İmamoğlu, ardından tekneyle Üsküdar ve Kadıköy’e geçiş yaptı. İmamoğlu, burada yaptığı açıklamada bütün milli bayramlarımızı coşkuyla kutlayacaklarını ifade etti.

İMAMOĞLU’NDAN SEVGİ MESAJI

Tarihi Moda İskelesi’nde yaptığı konuşmanın ardında Zuhal Olcay’ın Moda’da sahne aldığı mekana giden Ekrem İmamoğlu ve eşi Dilek İmamoğlu, alkışlar arasında Olcay’ın yanına sahneye çıktı. Sahnede ünlü sanatçıya çiçek veren büyükşehir belediye başkanı, mikrofonu eline alarak burada da bir konuşma yaptı. İmamoğlu, “Zuhal hanımın mikrofunundan seslenmek kolay bir iş değil ama, bayramınız kutlu olsun sizi çok seviyorum. Hem İstanbul’u hem Türkiye’yi sevgi sarsın. Kalbinizden sevgiyi eksik etmeyin. Çünkü sevgi sevgisizliği yenecek.” ifadelerini kullandı.