Magazin

Ekin Mert Daymaz, gönlünü Melisa Döngel’e kaptırdı!

İlk medyatik aşkı Hande Erçel olan Ekin Mert Daymaz, Eliz Sakuçoğlu ile bir süre birliktelik yaşamıştı. Çift, geçtiğimiz aylarda yollarını ayırmıştı. Sakuçoğlu, yazın başında Semih Ergun ile aşk yaşamaya başlamıştı. Ayrılık sonrası kendisi gibi oyuncu olan Hazal Filiz Küçükköse ile adı anılan Ekin Mert Daymaz, başka bir oyuncuya gönlünü kaptırdı.

FESTİVAL ALANINDA EL ELE GEZDİLER

‘Elif’ dizisi ile adını duyuran Melisa Döngel ile beraber olmayan başlayan ünlü oyuncu ve sevgilisi Akyaka’da düzenlenen bir festivale katıldı. 4 güren sürecek olan festivale el ele gezdikleri görülen genç çiftin keyfi yerindeydi. Spor tarzları ile dikkat çeken iki oyuncu, tatillerini bitirip İstanbul’a dönecek. 20 yaşındaki Melisa Döngel son olarak ‘Bizim Hikaye’ dizisinde Deniz karakterini oynamıştı.

 

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu