Yaşam

Efehan bebek sağlığına kavuştu!

5 Mayıs’ta dünyaya gelen oğulları Efehan’ın sağlık sorunları yüzünden kötü günler geçiren Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi çifti zor günleri geride bıraktı. Minik Efehan’ın kafasında bulunan dermoid kist sebebiyle ameliyat olduğu geçtiğimiz günlerde duyulmuştu. Tolgahan Sayışman hayranlarının yüreğini ağzına getiren durum sonrası ünlü çiftten ayrı ayrı açıklama geldi. Bu zor süreçte yanında olan kişilere teşekkürlerini ileten Tolgahan Sayışman, oğulları Efehan’ın sağlık durumunun iyi olduğunu söyledi. Anadili olan Arnavutça ile açıklama yapan Almeda Abazi de eşi Tolgahan Sayışman’ın açıklamasını destekledi.

Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi çifti 2 yıl önce Amerika’da nikah masasına oturmuştu. Uzun süreli birlikteliklerini evlilikle devam ettiren ünlü çift mayıs ayında oğulları Eehan’ın doğmasıyla büyük bir mutluluk yaşamıştı. Çift, doğumdan itibaren Efehan’ın fotoğraflarını sosyal medya hesaplarından paylaşmıştı. Efehan’ın yüzünü gizlememeyi tercih eden Sayışman ve Abazi, mutlu aile fotoğrafları ile beğeni topluyor.

“EFEHAN’A NAZAR DEĞDİ”

Öte yandan Tolgahan Sayışman ve Efehan bebek ünlü oyuncunun yeni dizisinde birlikte oynamıştı. Efehan 3 aylıkken Şampiyon dizisinde babası ile birlikte yer aldı. Almeda Abazi, Tolgahan Sayışman ve Efehan’ı sette yalnız bırakmamış ve çekimin her anını takip etmişti. Tolgahan Sayışman’ın oğlu ile çekilen sahneleri büyük ilgi görmüştü. Daha 3 aylıkken kameralarla tanışan Efehan’ın geçirdiği ameliyat sonrası sosyal medyada “Efehan’a nazar değdi” yorumları yapıldı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu