Edvina Sponza ayrılığı İbrahim Kutluay’a yaradı!

Geçtiğimiz günlerde Edvina Sponza ile olan ilişkisine son veren İbrahim Kutluay, Çeşme'de Mustafa Sandal konserine katıldı. Eski basketbolcu, keyifli halleriyle dikkat çekti...

Demet Şener ile boşanmasına sebep olarak gösterilen Edvina Sponza ile uzun yıllardır birlikte olan İbrahim Kutluay, geçtiğimiz günlerde ilişkisine son vermişti. Sponza, Kutluay’ın kendisine şiddet uyguladığı iddiasıyla mahkemeye başvurmuş ve eski basketbolcu hakkında 3 ay uzaklaştırma kararı aldırmıştı.

‘UMRUMDA DEĞİL’ MESAJI

Edvina Sponza’nın İbrahim Kutluay’ı aldattığı ve Kutluay’ın ihaneti öğrendiği konuşuluyordu. İddiaya göre; işleri için Çeşme’den İstanbul’a giden basketbolcu, sevgilisini Çeşme’deki evinde bıraktı ve Sponza bu süreçte Kutluay’ı aldattı. İhanet ve ayrılık haberleri ile gündemde olan Kutluay çıkan haberler sonrası ilk kez ortaya çıktı. Çeşme’de konser veren ünlü sanatçı Mustafa Sandal ve dünyaca ünlü yıldız Antonis Remos’u izlemeye giden ünlü basketbolcu, gece boyunca yerinde duramadı. Bir hayli keyifli olduğu gözlenen Kutluay, çıkan dedikodular ve ayrılığı umursamadığı izlenimini verdi.