Edis’ten şaşırtan çıkış: “Pop müzik biterse bitsin!”

'Rap müzik-pop müziği bitiriyor mu?' tartışmasına bir yorum da yeni neslin iddialı popçularından Edis'ten geldi. Konuyu kendine has bir şekilde yorumlayan Edis "Pop müzik biterse de biter. Ben müzisyen olarak içimden ne gelirse onu çıkaracağım. Ben kendi şarkılarım adına bir tehlike görmüyorum" ifadelerini kullandı...

Takip Et:

Rap müziğin yükselişe geçmesiyle müzik piyasasında dengeler değişmeye başladı. Norm Ender, Ben Fero, Ezhel’i karşılıklı birbirlerine yaptıkları şarkılar rap’i daha da hareketlendirdi. Her yerde çalınan ve popüler hale gelen rap müzik, pop şarkıcıların da kendilerini sorgulamasına sebep oldu. Bir anda rap müzik-pop müzik tartışmaları gündeme gelmeye başladı.

İki müzik ekolü hakkındaki tartışmalarda Hande Yener, popçular kendilerini yenilemeliydi ama yapmadılar derken Demet Akalın ise “Popun kanadını kimse kıramaz” ifadelerini kullanmıştı.

“ŞARKILARIM TEHLİKE ALTINDA DEĞİL!”

Konu hakkında konuşan Edis, rap müzik dinlemeyi sevdiğini dile getirirken şunları söyledi:

“İleriye yönelik bir şey söyleyemem, müneccim değilim. Biterse de biter. Ben müzisyen olarak içimden ne gelirse onu çıkaracağım. Ben kendi şarkılarım adına bir tehlike görmüyorum.”

“RAP YAPMAM”

“Sizde rap müzik yapmayı düşünür müsünüz?” sorusuna ise ünlü şarkıcı, “Yaptığım çalışmalar karma şeklinde yapılan şarkılar. Rap yapmam ama şehir müziği yapıyoruz.” yanıtını verdi.