Edens Zero animesi geliyor

Takip Et:
Edens Zero animesi geliyor
Edens Zero animesi geliyor

Dünyanın en ünlü serilerden olan Fairy Tail’in yaratıcısı Hiro Mashima’nın Edens Zero manga ivedisi, animeye adapte ediliyor. Fairy Tail ile oldukça ünlenen manganın bir başka serisinin animeye adapte edileceği, geçtiğimiz zamanlarda duyurulmuştu.

Edens Zero manga okuyucularını heyecanlandıran ve Fairy Tail hayranlarını meraklandıran yeni anime, yakın zamanda prömiyer yapacak.

Edens Zero

Geçtiğimiz saatlerde Tokyo Game Show’da tertip edilen “Edens Zero Video Game & Anime Information Announcement” yayınında, yeni animenin çıkış tarihi duyuruldu.

Edens Zero mevzusu

Shiki, zamanını terk edilmiş bir cümbüş parkı olan Granbell’de geçirmektedir.
Ancak mesele şudur ki Granbell’e surat sene sonra Shiki dışında ilk kere bir insan gelmiştir. Shiki, bu yeni insanlarla dost olma yolunda ilerlerken robot dostları ona mani olmaya çalışır. Ne olduğunu kavramayan Rebecca ve kedisi ise kendilerini Shiki ile beraber uzay yolculuğu yaparken tespit ederler. Bu, onların ebedî kâinatta yaşayacakları sırlı serüvenlerin ve edinecekleri rakamsız dostların yalnızca başlangıcıdır.

Edens Zero ne zaman çıkacak?

Edens Zero animesi, daha evvel haziran ayında manga yaratıcısının kendisi tarafından duyurulmuştu ve ardından daha fazla detay açıklanacağı söylenmişti.