Magazin

Eda Ece’nin keyifsiz hali dikkat çekti!

Eda Ece, “Tatilden yeni döndük, güzel geçti” dese de moralinin bir hayli bozuk olduğu dikkat çekti. Gazetecilerin “Moraliniz neden bozuk? Bir şeye mi üzüldünüz” sorusuna oyuncu, başını eğerek cevap vermek istemediğini söyledi. Tuncer ise hızlıca Ece’nin yanından uzaklaştı. Bunun üzerine oyuncunun gözlerinin dolduğu görüldü.

Bodrum tatilinde sık sık kameralara yakalan Eda Ece, tatilde bir de sürprizle karşılaşmıştı. 30 yaşına giren güzel oyuncunun Yasak Elma dizisindeki rol arkadaşları Şevval Sam ve Nesrin Cavadzade, Eda Ece’nin yanına giderek sürpriz yapmıştı. Ece, o anları sosyal medyadan “Şevi’m ve Neskam renkli balonlarla bana doğum günü sürprizi yaptılar. Onları karşımda görünce gözlerim doldu ve çok mutlu oldum. Çok seviyorum çok” notuyla yayınlamıştı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu