Medya

Eda Ece’den Yasak Elma’ya sitemli gönderme! Setteki mutluluk kaynağı belli!

Televizyongazetesi.com/Ayrıntı – Pazartesi akşamları Fox TV’de yayınlanan Yasak Elma dizisi, Mart ayında karantina sürecinde ara vermiş ve sezon finali yapılmadan aylarca yeni sezon için beklenmişti. Temmuz ayının ortasında da çalışmalar başlamıştı. Uzun aranın ardından sete dönen oyuncular ve takım mutluydu.

Stoklu giden dizi, 4. sezonunda da yeniden alakayı üstünde yakalamayı başarırken, çalışma temposunun yoğun olduğu ve bitkinliklerin başladığı da Eda Ece’nin bir paylaşımına düştüğü minik anekdotla anlaşıldı.
Dizide Halit Can olarak izlediğimiz Kuzey bebek, hem izleyenlerin hem de Eda Ece’nin maskotu. Ece, sanki sette kucağında gelişen Kuzey ile resimlerini sık sık sosyal medyadan paylaşmakta.

Ufak Kuzey Dolaşır, bütün 40 günlükken geldi sete ve 9 Eylül 2019 doğumlu. Minik oyuncunun neredeyse gözünü sette açtığını açıklasak yeridir. Tabii Eda Ece’nin kucağından da inmedi. Ona o kadar aşina ki makyaj yapılırken Eda Ece’nin kucağında oturup sesini dahi çıkarmıyor.

Eda Ece, sık sık Kuzey Dolaşır ile resimlerini, videolarını instagram sayfasından paylaşmaya devam ediyor.
Set civarında da çok soğukkanlı olduğu anlaşılıyor.

Eda Ece, daha küçücükken kucaklamaya başladığı ve beraber oynadığı Kuzey’i o kadar çok hoşlanıyor ki her fırsatta dile getiriyor. Oyuncu ufak Kuzey’i ikinci annesi gibi sahiplenmiş sanki.

Etrafında yaşanan vaziyetten habersiz, makyaj masasında Eda Ece’nin kucağında oturmuş onun telefonuna öyle bir bakıyor ki tebessümdürdü.

Yoğun çalışma saatlerinden muzdarip olduğu bakılan Eda Ece ise “Gece set, sabah set yaşam böyle! Kuzey Dolaşır’in sette olması her zaman mutluluk” anekdotunu düşmüş.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu