Medya

Eda Ece, Yasak Elma için tarih verdi!

Koronavirüs salgınının ülkemizde yayılmaya başladığı ilk zamanlarda setlerin durdurulması için ilk çağrıyı yapan oyunculardan olan Eda Ece, kısa süre sonra başrolünde yer aldığı Yasak Elma’nın çekimlerine ara verilmesinin ardından eve kapanmıştı. Uzun süre evinden çıkmayan ve yaptığı canlı yayınlar ve paylaştığı fotoğraflarla hayranları ile interaktif olarak bir araya gelen güzel oyuncu, normalleşme sürecine geçilmesi ile birlikte soluğu Ege’de almıştı. Ece, basketbolcu sevgilisi Buğrahan Tuncer ile Bodrum’da tatil yaparken sık sık magazinciler tarafından görüntülenmişti. Ünlü oyuncu sosyal medyadan bu durumu ti’ye alarak siz beni dağlardan tepelerden çekmeyin ben size poz veririm demişti.

YASAK ELMA’NIN 4. SEZONU EYLÜLDE BAŞLIYOR! 

Son olarak İstanbul’a dönen ve Eda Ece, sosyal medya hesabından yayınladığı kare ile Yasak Elma’nın çekimleriniin başladığını duyurdu. Güzel oyuncu Eda Ece de çekimlerden paylaştığı bir fotoğrafın altına; “Yıldız yükleniyor…” mesajını yazdı. Oyuncu, yeni bölümlerin eylül ayında geleceğini de belirtti. Başrollerini Eda Ece, Talat Bulut, Şevval Sam ve Nesrin Cavadzade’nin paylaştığı Yasak Elma dizisi 4. sezonu ile ekranlara dönmek için gün sayıyor. Eda Ece’nin yanı sıra dizinin setinden paylaşımlar yapan ünlü oyuncular yeni bölümler için en az hayranları kadar heyecanlı olduklarını gösterdi.

Eda Ece, salgın döneminde 3 sezondur Yasak Elma’da birlikte oynadığı rol arkadaşları Şevval Sam ve Nesrin Cavadzade’yi özlediğini söyleyerek Instagram hesabından bir paylaşım yapmıştı. Ece paylaşıma “Bizim kızlara sarılmayı ve karşılıklı kahkaha atmayı özledim gerçi o facetimedan devam” notunu düşmüştü. Dizi ile birlikte yakın arkadaş olan üçlüden Sam ve Cavadzade, Ece’nin doğum gününü unutmamış ve kutlama yapmak için sevgilisi ile tatilde olan güzel oyuncunun yanına Bodrum’a giderek sürpriz yapmıştı. Ünlü oyuncular o anları sosyal medyadan yayınlamıştı.

Öte yandan Yapımcılığını Medyapım’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt’un oturduğu dizide son olarak yönetmen değişikliği yaşanmıştı. Dizinin başlangıcından itibaren yönetmenliğini üstlenen Neslihan Yeşilyurt, yönetmen koltuğunu ‘Bir Aile Hikayesi’ dizisinin yönetmenliğini yapmış olan Murat Öztürk’e devretti. Yeşilyurt’un Medyapım’ın yeni sezonda Kanal D için hazırlayacağı Dr. Foster dizisinin yerli uyarlamasını yöneteceği öğrenildi.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu