Eda Ece seçememiş ama ‘Ne giyse yakışır’ dedirtti…

Takip Et:
Eda Ece Kimdir? Nereli – Boyu – Yaşı – Dizileri – Ailesi
Eda Ece Kimdir? Nereli – Boyu – Yaşı – Dizileri – Ailesi

Magazinn /Ayrıntı – Yasak Elma dizisinde oynadığı Yıldız karakteri ile gündemden düşmeyen Eda Ece, sosyal medyayı da etkin kullanarak takipçilerini hiç yalnız bırakmıyor. Oyuncu, sanki interaktif bir biçimde takipçileriyle paylaşımlar, etkileşimler yapmakta. Yasak Elma dizisine katkısı da yadsınamaz.

Oyuncu, yaz sezonunda dahi yaptığı paylaşımlarla Yasak Elma dizisine olan alakayı hep üstte yakaladı. Tabii bu arada kendisi de takipçi rakamını her geçen gün çoğaldırmakta.

Kimi zaman izleyenleriyle instagram’dan tasalaşan oyuncu, kimi zaman da en neşeli anlarını paylaşmakta çekinmiyor. Sette kamera ardında birçok video ve resimlerle de izleyenlerin alakasını ve merakını hep çoğaldırıyor. Oyuncunun hayran kitlesi de bu gidişattan hayli hoşnut.

Eda Ece, son olarak yaptığı bir başka paylaşımla ise hem tebessümdürdü hem de hayranlarının methiye dolu yorumlarını aldı. Ece, gittiği bir yerde kulisten resimlerini çekti.

Ece’nin elbise tercih etmekte zorlandığı, çok tereddüt biri olduğunu anlattığı aşağıdaki paylaşımı, kendisi pek sevmese de hayranlarının büyük alkışını aldı.

Ekranda hep şık ve parıltılı giysilerle görünen Eda Ece, yeniden şık ama spor bir seçim yapmıştı.
Tabii resmi sevenler arasında yakın arkadaşı ve dizinin Ender’i Şevval Sam da vardı.

İşte o paylaşım:

Seçemedim! Zati ben hiçbir şeyi seçemem basit basit, tereddüt biriyim, düşüncelerim süratli değişir. İkizler işte, Keşke yengeç olsaydım, bir günle kaçırdım😂🤯 neyse kulisten selam! 🤗💖

.