Ece Üner’e Arkadaş Kazığı…

Takip Et:
Ece Üner’e Arkadaş Kazığı…
Ece Üner’e Arkadaş Kazığı…

Ünlü oyuncu Damla Ersubaşı, son dönemlerde Ermeni asıllı Kim Kardashian’a istinaden kapak olan ifadeleri gündeme gelen Show Tv ekranlarından Ana Haber Ilanı Spikerliğini yapan galibiyetli sunucu Ece Üner ile toplandı. Yakın dost olan Ece Üner ile Damla Ersubaşı, paylaşılan sonra kaldırılan makyajsız bir kare ile gündem oldu. İşte Ayrıntılar..

Deniz Çakır’dan Ece Üner’e Tepki: “İnanılır Gibi Değil”

Ece Üner’e Dost Kazığı…

Bir zamanların popüler dizisi Büyülü Annem’de Tuğçe karakterine can vererek ününe ün katan galibiyetli oyuncu Damla Ersubaşı, önceki günlerde Show TV ana haber ilanı spikeri Ece Üner ile toplanarak hasret giderdiler..
Ece Üner’e Dost Kazığı Yapıldı…

Sonrasında ünlü sunucu Ece Üner’in makyajsız resmini sayfalarında bakanlar afallamışa döndü. Oyuncu Damla Ersubaşı, daha sonra yayınladığı bu pozu kaldırdığı gözlemlendi..

Damla Ersubaşı Kimdir?

Damla Ersubaşı Hıyanet İddiaları Ile Boşanmıştı..

Haberler.com’un hazırlayıp sunduğu özel haberine göre; Geçtiğimiz aylarda iki evladının babası Mustafa Can Keser ile tek celsede uyuşmalı olarak boşanan Damla Ersubaşı, sosyal medya yayınlarıyla adından  söz ettirmeye devam ediyor.

‘Hayranım’

Damla Ersubaşı, yakın dostu Ece Üner ile yaptığı paylaşıma ‘Hayranım’ anekdotunu düşerek yayınlamıştı ki, Ekranlarda her zaman makyajlı ve bakımlı görünmeye alışık olduğumuz Ece Üner’i salaş elbiseleri ile ve makyajsız görenler onu tanımakta eforluk çekti.

Öte yandan Ece Üner’in yayınlanan bu kare için dostu Damla Ersubaşı’na kızdığı ve yayından kaldırılmasını istediği ortaya çıktı.