Kültür ve Sanat

Ece Seçkin’den Ivana Sert’te rap müzik yanıtı!

Geçtiğimiz günlerde İstanbul’da sahne alan Ece Seçkin, yaklaşık 2 saat boyunca kendisini dinlemeye gelen hayranlarına keyifli bir akşam yaşattı. Birbirinden hit şarkılarını sevenleri ile birlikte söyleyen ve sahnede bir an olsun yerinde duramayan ünlü popçu, şişme montu ile de dikkat çekti. Kuliste ağırladığı magazin muhabirlerine yeni yıl hakkında dileklerde bulunan Ece Seçkin’e çiçeği burnunda şarkıcı Ivana Sert’in “Rap, müzik sanat değildir!” açıklaması soruldu.

“IVANA SEN BU İŞLERE BULAŞMA!”

“Ivana’yı çok severim. Bu ara biraz müzikle kafayı bozmuş durumda. Konserden sonra arayıp ‘Ivana sen bu işlere bulaşma’ diyeceğim.” diyen Ece Seçkin pop ve rap müzik polemiğine dahil olmak istemedi.

İmalat Hatası isimli single’ı ile müzik dünyasına adım atan ve birçok eleştiri alan Ivana Sert, Ahmet Kaya’nın Kum Gibi isimli şarkısını bozuk Türkçesi ile seslendirince eleştirilerin de dozu artmıştı. Son olarak rap müzik hakkında sarf ettiği sözlerle uzun süre magazin gündemini meşgul eden Sert, rap müzik hakkında söylediği sözlerin yanlış anlaşıldığını belirterek “Rap tabi ki sanat. Benim tercihim enstrüman kullanılan müzikler. Ondan dolayı bir karışıklık oldu. Ama tabi ki rap güzel bir müzik tarzı. Ateş evde sürekli rap söylüyor. Kimse üstüne alınmasın. Ben rap de söyledim, Felaket’i söylemiştim.”ş şeklinde konuşmuştu. Ivana Sert, kendisine şov yapmakla suçlayan Demet Akalın ve Alişan’a ise “Böyle bir şeyle gündem olmak benim tarzım değil.” yanıtını vermişti.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu