Magazin

Ece Seçkin ve nişanlısı Çağrı Terlemez karantinada!

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, önceki gün koronavirüs tedbirleri kapsamında Avrupa’dan gelecek Türklerle ilgili açıklama yaptı. Çavuşoğlu, 3 bin 614 Türk vatandaşının 9 Avrupa ülkesinden açıkladı. THY’nin 34 seferiyle getirilecek 3 bin 614 kişi İstanbul ve Kocaeli’deki yurtlarda karantinaya alınacak.

THY‘nin gerçekleştirdiği bu seferlerden birini Ece Seçkin‘in pilot nişanlısı Çağrı Terlemez gerçekleştirdi. Seçkin, sosyal medyadan bir açıklama yayınlayarak nişanlısını tebrik etti. Ünlü popçu şunları yazdı:

“Bugün gerçekleştirilen Türk Vatandaşlarının Avrupa’dan tahliyesi kapsamında İstanbul Havalimanına ilk inişi nişanlım Çağrı Terlemez gerçekleştirdi. TK 1702 sefer sayılı bu uçuşu hayatı boyunca unutmayacağına eminim… Ben de nişanlımla beraber tüm kabin ekibi ve aileleri gibi önlem amaçlı 15 gün evdeyim, lütfen sizler de bu günleri evinizde, kurallara uyarak ve içinize dönerek geçirin… Hayatın en yakın zamanda normale dönmesi ve bu virüsün en kısa zamanda gezegenimizi terk etmesi dileğiyle…”

İlgili Haberler

Başa dön tuşu