Magazin

Ece Seçkin: Sahnede söylediğim şarkıları söylemek yürek ister!

Stüdyoda büyük ilgi gören Ece Seçkin, nişanlılık durumunun devam ettiğini ve şuanda evlilik düşünmediğini söyledi.

Sosyal medyada sahte hesap kullandığını itiraf eden Ece Seçkin, bir hesabı 7 kişi kullanıyoruz dedi. Ünlü şarkıcı, kız arkadaşları tarafından kullanılan hesabın genellikler eski sevgililerini stolklamak için kullanıldığını belirtti. “Ben çok fazla girmiyorum. Ama bazen böyle birisine bakmak istediğim zaman girdiğim kullandığım oluyor” diyen Ece Seçkin, hesabın kullanıcı adına dair bilgi vermedi.

Ece Seçkin, şarkıcılığın yanı sıra Hukuk Fakültesi öğrencisi olduğunu da söyledi. “Aslında hukuk fakültesini yanlışlıkla kazandım. Çevremde arkadaşlarım sürekli böyle ders çalışıyorlar ve iyi yerlere geliyorlardı. Ben de biraz hırslı bir insanımdır. Bende o dönemde baya ders çalıştım. ‘Nasıl olsa kazanamam’ diyerek girdiğim sınavda, hukuk fakültesini kazandım. Fakat şu anda dondurdum.” diyerek, büyük alkış aldı.

Yıldız Tilbe’nin ‘Vazgeçtim’ isimli şarkısını seslendiren Ece Seçkin, “Benim sahnede söylediğim hareketli şarkıları, bu tonda ve dans ederek söylemek gerçekten yürek ister. Öyle o kadar kolay değil gerçekten” açıklamasında bulundu.

Eser Yenenler gibi koyu bir Fenerbahçe taraftarı olan Ece Seçkin, “Çocukken Tuncay Şanlı’ya aşıktım. Hani gerçekten benim çocukluk aşkımdı o” sözleriyle de şaşırttı.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu