Ece Erken’in evli sevgilisinin ailesi ile mutluluk pozları ortaya çıktı!

Ece Erken'in 13 Şubat'ta eşine UYAP sitemi üzerinden boşanma davası açan evli sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun 12 Şubat'ta ise eşi ile birlikte kızının doğum gününü kutladığı öğrenildi...

Takip Et:

Ece Erken ve evli iş insanı Şafak Mahmutyazıcıoğlu aşkı magazin gündemine bomba etkisi yarattı. Sosyal medyada ilk olarak Ece Erken’in bir adamla görüntülendiği haberi yayılırken Magazinn.com görüntülerdeki kişinin Şafak Mahmutyazıcıoğlu olduğunu ve ikilinin yasak aşk yaşadığını ortaya çıkarmıştı.

ÖNCE BENAN İLE 24 SAAT SONRA ECE İLE BULUŞMUŞ!
Yasak aşk skandalının patlak vermesiyle birlikte Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun 15 yıllık eşi Benan Mahmutyazıcıoğlu’nun bu durumdan 3 ay önce haberdar olduğu iddia edilmişti. Ayrıca Şafak Bey’in, 13 Şubat’ta eşine boşanma davası açtığı ve Ece Erken’e davayı 14 Şubat Sevgililer Günü hediyesi olarak sunduğu iddia edilmişti. Magazinn.com’un Ece Erken’in evli bir adamla 1 yıldır ilişki yaşadığını gündeme getirmesiyle “Yasak aşk yaşamıyorum, Biz her şeyi zaten ortada yaşıyoruz.” açıklamasında bulunan ünlü sunucunun evli sevgilisi Şafak Bey’in eşi Benan Mahmutyazıcıoğlu’nun sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar dikkat çekti. Paylaşımlarda Mahmutyazıcıoğlu çiftinin 12 Şubat’ta birlikte kızlarının doğum gününü kutladıkları ve mutluluk pozları verdiği görülüyor.