Ece Erken’in evli sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun eşi ilk kez konuştu!

Ece Erken'in evli sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun eşi Benan Mahmutyazıcıoğlu ilk kez 2. Sayfa programına açıklama yaptı...

Takip Et:

Ece Erken ve Şafak Mahmutyazıcıoğlu‘nun yasak aşkı magazin gündeminden düşmüyor. Dün Şafak Mahmutyazıcıoğlu ve eşi Benan Yazıcıoğlu‘nun araçlarına zarar verdiği ortaya çıkan Ece Erken ve ilişkisi hakkında Benan Hanım ilk kez konuştu. Benan Mahmutyazıcıoğlu‘nun açıklamaları şu şekilde:

“Bu ilişki 1 yıl önce başlamış ben 3 ay önce öğrendim. Bu süreçte çok kırıldım, çok yıprandım ve çok ağladım. Çünkü anlatılanın aksine çok mutlu bir yuvamız vardı. Biz birbirimizin üniversite yıllarından gençlik aşkıyız. Her şeyi maddi manevi birlikte yaptık. Benim alnım ak başım dik. Bu kötü süreçte hiçbir yanlışım olmadı. Ama o kişinin cep telefonuma attığı tehdit hakaret içerikli mesajlar hukukta karşılığını bulacak. 

“ECE ERKEN EŞİMİN FOTOĞRAFINI ATIP ‘KOCAN YANIMDA’ DEDİ!”

Eşim 3 aydır bana ‘Büyük bir yanlış yaptım, büyük bir hata yaptım. Lütfen beni affet’ diye yalvarıyor. En son dün yani 12 Mart Perşembe günü babam aracılığıyla ‘Lütfen boşanmasın, lütfen bir şans daha versin.’ dedi. Eşim akıl tutulması yaşamış sanki, korkutulmuş… Boşanma diye dizlerimin üzerine çöktü, ‘Yalvarırım kendimi affettireceğim!’dedi. Ece Erken bir keresinde eşimin fotoğrafını mesaj atıp ‘Kocan yanımda’ dedi.”