Ece Erken’den yasak aşk itirafı! Evli adamla aşkını doğruladı!

Ece Erken, sunuculuğunu üstlendiği programda Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile aşk yaşadığını söyledi...

Takip Et:

Ece Erken, resmi olarak evli ve iki çocuklu olan sevgilisinin ortaya çıkmasından sonra “Yasak aşk yaşamıyorum, birlikteyiz!” diyerek şaşırttı. Sunucu, evli bir adamla yaşadıklarının tüm dünyada ve kanun önünde “Yasak aşk” kabul edildiğini görmezden gelerel yine herkesi kendine güldürdü. Magazinn com’un dün gece ilk kez detaylarını haberleştirdiği yasak aşkı canlı yayında kabul eden Ece Erken, açıklamalarıyla ‘Bu kadarı da pes’ dedirtti!

“EVET ŞAFAK İLE BİRLİKTEYİZ VE ARKADAŞLARIMIN DA HABERİ VAR!”
Aylardır yasak aşk yaşayan Ece Erken ve Şafak Mahmutyazıcıoğlu hafta sonu Budapeşte‘de birlikte görüntülenmişti. Sosyal medyada yayılan görüntüler sonrası, Magazinn.com Mahmutyazıcıoğlu‘nun Benan Mahmutyazıcıoğlu ile hala evli ve iki çocuk babası olduğunu ortaya çıkarmıştı. Ece Erken‘in yasak aşk bombası magazin gündemine düşerken, ünlü sunucu magazin haberleri ve ünlüleri yorumladığı programında bu kez kendisi hakkında konuştu. Evli ve iki çocuklu Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile aşk yaşadığını itiraf eden Erken şunları söyledi:

“Bir takım haberler çıkmış, sadece şunu söylemek istiyorum; Ortada ne gizli, ne de yasak bir şey var. Yasak aşk yaşamıyorum. Hatta kısa bir süre öncesine kadar sizlerle de paylaştım. Çalışma arkadaşlarımdan, ailem ve oğluma kadar herkesi bildiği şey, zaten saklı gizli değildir. Yakaladık yazıyorlar, kaçan yakalanır. Biz her şeyi zaten ortada yaşıyoruz.”