Ece Erken’den canlı yayında tepki çeken sözler!

Ece Erken, önceki gün Instagram'da bir hesapla birlikte canlı yayın yaptı. Ünlü sunucunun konuşması tarzı ve sözleri sosyal medyada gündem oldu...

Takip Et:

Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile yasak aşk yaşayan ve uzun süre magazin gündeminden düşmeyen Ece Erken, canlı yayında şunları söyledi: “Yanlışlıkla evlendiğim adamın (Serkan Uçar) yengesi hala peşimde. Bir türlü kurtulamadım ondan. Şimdi de adımın anıldığı adamın, ayrılmaya çalıştığı kadınla kanka olmuş. Her resmi beğenip yorum yazıyor. Lezbiyen midir nedir anlamadım ki! Allah belasını versin. Sahte hesaplarla yazıyor. Yüz tane sahte hesabı var bunu bana Demet Akalın söyledi. Şimdi de adımın anıldığı adamın, ayrılmaya çalıştığı kadınla kanka olmuş. Güldeniz adı… Her resmi beğenip yorum yazıyor. Benim Şafak’tan daha çok param var bunu kimse bilmiyor o kadar zavallılar ki!”

Ece Erken ayrıca Şafak Mahmutyazıcıoğlu‘nun eşi Benan Mahmutyazıcıoğlu‘nun kardeşi Emre Kocadereli ile kanka olduğunu da söyledi. Ece Erken’in yayında sarf ettiği sözler ve üslubu izleyenlerin tepkisine neden oldu. Ünlü sunucuya canlı yayın sırasında birçok kötü yorum yazıldı.