Ece Erken sosyal medyada bir kullanıcıyla fena kapıştı!

Ece Erken, kendisini eleştiren kullanıcıyla sert bir tartışmaya girdi...

Güldeniz Uçar‘ın Ece Erken’e, 100 bin liralık tazminat davası açmasıyla ilgili magazinn.com’un instagram sayfasında yapılan paylaşıma yorum yapan bir kullanıcı ile Ece Erken arasında oldukça sert bir tartışma yaşandı.

ece-erken-sosyal-medya

“Müstahak olmuş!”

Paylaşımın altına “Müstahak olmuş. Herkesin hakkında yalan yanlış şeyler uydurup duruyorlar. Sanki kendileri çok düzgünmüs gibi bir de millete atıp tutuyorlar. İkinci Sayfa taklitcileri.” yazan bir kullanıcıya Ece Erken’den yanıt gecikmedi.

“Şu an sana milyonluk dava açarım!”

Ünlü sunucu; “1.) Beni niye takip ediyorsun?
2.) İstersen şu an sana milyonluk dava açarım, kazanırım anlamına gelmez, herkes herkese dava açar kaldı ki umurumuzda değil, kanal ilgileniyor.
3.) Bütün namussuz vs sözünü başka biri söylemiş bu kadına biz yayınlamışız, dememişiz
4.) Sana ne ablacım sanane!” diyerek oldukça sert bir yanıt verdi.

ece-erken-sosyal-medya

“Dava sonucunun ne olacağını yargı belirler”

Aynı kullanıcıdan “Sizi takip etmem bu programdan çok daha önceydi. Bu programda herkes hakkında tuhaf tuhaf iddialarda bulunup davalık olunca biz demedik başkasının dediğini söyledik seyirci yorumu okuduk diye sıyrılıyorsunuz. Dava sonucunun ne olacağını yargı belirler tabii ki. Bu programda sunucu olan herkes magazincilik sınırını da aşıyor. Sorun sunucularda mı programın yapımcılarında mi bilmiyorum. Önceden severek takip ettiğim bir çok insandan bu programda sunuculuk yaptıktan sonra soğudum. İzleyici olarak programa eleştirim bu.” yanıtı geldi.

“Bende döneklik olmaz. Davadan korksak yayın yapmayız!”

Ece Erken ise “Yok kim için ne söylediğim belli arkasındayım ama bu kadının adını ağzıma almadım almam, ben de döneklik olmaz, kişi kendinden bilirmiş, takip etmeyin, okumayın, bakmayın emi. Davadan korksak yayın yapmayız” dedi.

“Kim bilir ne yaşattılar sana”

Başka bir kullanıcının “Yemin ederim gözün her yere yetişiyor senin bu ne takip anam olsun seviyorum seni! Kim bilir ne yaşattılar sana da dedin onu” yorumuna ise, “Çok şükür birisi taglemeden görmüyorum yetişecek gücüm yok. Tagide kaldırdım mı ne duyarım ne görürüm ama bu kadar salak bir yoruma da kayıtsız kalamıyor insan” diyerek yanıt verdi.

Ece Erken son olarak oldukça sert geçen tartışmaya şu yorumla nokta koydu:
“Yalan yanlış uyduruyorlar, müstahak olmuş eleştiri değil, saygı çerçevesinde yanıtlanacak şey değil, şu an ceza davası açsam kazanırım, benim de hoşgörüm dava açmamak oluyor. Sizin insanlara yalancı deme hakkınız yok, kazanılmamış davalar üstüne müstehak deme hakkınız hiç yok, iyi günler değil iyi akşamlar.”

ece-erken-takipcisiyle-tartisti