Magazin

ECE ERKEN-SERKAN UÇAR CEPHESİNDEN SON İDDİA!

Güneş Gazetesi'nin haberine göre önceki gün "Haddini bilmez gülüşlerim var benim, dosta keyif düşmana acı verir" yazan fotoğrafın altına "Yeni hayat, yeni sayfa" yazan Ece Erken, ilerleyen saatlerde de yandaki fotoğrafı paylaştı.

Ece Erken'in resmi olarak boşandığı haberini dün ilk kez Güneş / Venüs duyurdu. Venüs, önceki gün Atatürk Havalimanı'ndan yaptığı paylaşımın altına "Yeni hayat, yeni sayfa" yazan Ece Erken'in boşanmak için İstanbul'a gidip hemen ardından Çeşme'ye döndüğünü yazmıştı. Aynı akşam kucağında oğlu Eymen ile birlikte bir pozu instagramda paylaşan güzel sunucu altına da not olarak "Bekar anne ile tatlış oğluş kavuşması" yazarak resmen boşandığını ilan etti. Fakat nedendir bilinmez bu paylaşımları gecenin ilerleyen saatlerinde sayfasından sildi. 


ZOR BİR KARARDI

Aynı dakikalarda boşandığı eşi Serkan Uçar ise instagrama "Oğlumun annesi Ece; ölene kadar ama ölene kadar, oğlumun annesi en saygı duyduğum kadın olacak. Zor bir karardı verilmesi gerekti. Hakkımızda hayırlısı dünyanın en güzel annesi…" yazdı.

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu