Ece Erken, evli sevgilisi ile eşinin arabalarına zarar verdi!

Ece Erken'in evli eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun eşi Benan Yazıcıoğlu, ünlü, sunucu hakkında uzaklaştırma kararı aldı...

Takip Et:

Ece Erken’in adı son dönemde yaşadığı yasak aşkla magazin gündeminden düşmüyor. Evli ve çocukluk iş insanı Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile birlikte görüntülenen Erken, yasak aşkı “Ortada ne gizli, ne de yasak bir şey var. Yasak aşk yaşamıyorum. Hatta kısa bir süre öncesine kadar sizlerle de paylaştım. Çalışma arkadaşlarımdan, ailem ve oğluma kadar herkesi bildiği şey, zaten saklı gizli değildir. Yakaladık yazıyorlar, kaçan yakalanır. Biz her şeyi zaten ortada yaşıyoruz.” sözleri ile kabul etmişti.

Yasak aşkın ortaya çıkmasının ardından gözler Şafak Mahmutyazıcıoğlu‘nun eşi Benan Yazıcıoğlu‘na çevrilmişti. Ece Erken‘in açıklamalarının ardından eşi ile fotoğrafını yayınlayan Benan Hanım, bu kez bir video paylaştı. Eşi ile arabalarına zarar veren bir kişinin videosunu yayınlayan Benan Mahmutyazıcıoğlu, Ece Erken hakkında koruma kararı aldırdı. Öte yandan videodaki kişinin Ece Erken olduğu iddia edildi.

Kararı ve gerekçesini Instagram sayfasında takipçileri ile paylaşan Benan Mahmutyazıcıoğlu, bir kadının evinin önündeki arabalara zarar verdiği anların görüntüsünü de sayfasında yayınlandı. Videodaki kişinin Ece Erken olduğunu ima eden Benan Mahmutyazıcıoğlu, yaptığı paylaşıma şu sözleri not düştü:

“Gecenin bir yarısı evimizin önüne gelip araçlarımıza zarar verenin kim olduğunu söylememe gerek yok sanırım… Unutmayın ki bir gün herkes yaşayacak, kimisi aldığı duaları kimisi de aldığı ahları… Adalet herkese layık olduğunu veren bir erdemdir.”