Medya

Ece Çeşmioğlu’nun yeni projesi!

Mucize Doktor dizisinde canlandırdığı Ali Vefa karakteri ile bir anda yıldızı parlayan Taner Ölmez, herkesin merak ettiği oyunculardan biri haline gelmişti. Kariyerinde olduğu gibi özel hayatında da istikrarlı bir ilişkisi olan genç oyuncu uzun süredir kendisi gibi oyuncu olan Ece Çeşmioğlu ile birlikte.

Son olarak Yuvamdaki Düşman dizisinde Ceren karakterine hayat veren Ece Çeşmioğlu, yeni bir dizi ile ekrana gelecek. Senaryosunu Mustafa Karataş ve Osman Nail Doğan’ın kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda ise Osman Nail Doğan ve Murad Zaloğlu’nun oturduğu absürd komedi dizisi Tutunamayanlar, yakında TRT 1’de izleyici karşısına çıkacak.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu