Müzik

Ebru Yaşar’dan Alev Alev yorumu!

Fantazi müziğin güçlü sesiyle dikkat çeken kadın yorumcularından Ebru Yaşar, kendi tarzının epey dışında olan Feridun Düzağaç’a ait Alev Alev şarkısını kendi tarzıyla yeniden seslendirdi. DMC etiketiyle çıkan şarkının söz ve müziği bilindiği üzere Feridun Düzağaç’a ait. Klibi bugün dijital platformlarda yerini alan şarkının düzenlemesi ise Mustafa Ceceli’ye imzası taşıyor. Bilimkurgu filmlerini aratmayan Alev Alev’in klibini ise Hasan Kuyucu çekti. Ebru Yaşar, şarkıyı seslendirebilmek için Alev Alev’in yaratıcısı olan Feridun Düzağaç’a 130 bin lira, düzenleme için Mustafa Ceceli’ye 80 bin lira ödedi. Klip için de hiçbir masraftan kaçınmayan ünlü şarkıcı, klip çekimleri için 50 bin lira harcadı.

Feridun Düzağaç’ın yorumuna alışkın olduğumuz Alev Alev’i kendine has yorumuyla seslendiren Ebru Yaşar sosyal medyayı ikiye böldü. Kimi sosyal medya kullanıcıları Ebru Yaşar’ın yorumunu beğenirken kimileri ise şarkının alışkın oldukları tarzın dışında yorumlanmasını eleştirdi. Ebru Yaşar ise sosyal medya hesabından şarkısının tanıtımını yapmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde Etiler’de görüntülenen Ebru Yaşar, yeni şarkısının düzenlemesini emanet ettiği Mustafa Ceceli ile başka çalışmalara da imza atacağını açıklamıştı. Ayrıca Yaşar, oyunculuğa adım atacağını açıklayarak herkesi şaşırtmıştı. Dünyanın en çok takip edilen dijital platformlarından Netflix’in yöneticileri ile görüşmelerin sürdüğünü belirten Ebru Yaşar, sinema filminde oynayacağını ifade etmişti. TV 100 kanalının sahibi Necati Gülseven ile evli olan güzel şarkıcı, eşinin kanal açmasıyla birlikte medya patroniçesi olmuştu.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu