Kültür ve Sanat

Ebru Yaşar Netflix oyuncusu oluyor!

Son dönemde çıkardığı ‘Ben Ne Yangınlar Gördüm’, ‘En Güzel Yenilgim’ isimli şarkıları ile hem dijital platformlarda milyonlarca dinlenme oranına ulaşan Ebru Yaşar, müzikseverlerinden de tam not almıştı. Bir yandan sahne performansları ile hayranlarının karşısına çıkan ünlü şarkıcı, Feridun Düzağaç’ın kült olmuş şarkısı ‘Alev Alev’i seslendirdi. Mustafa Ceceli’nin düznlediği şarkı için stüdyo çalışmalarını bitiren Yaşar, Ceceli ile yeni şarkılar yapmak için şimdiden harekete geçtiklerini söylemişti.

Ebru Yaşar, önceki gün Etiler’de bulunan bir alışveriş merkezin’deydi. Siyah ispanyol paça pantolunun üstüne beyaz bir tişört giyen ünlü şarkıcı kombinini siyah deri ceketi ve siyah çantası ile tamamlamıştı. Kendisini görüntüleyen gazetecilerle ayaküstü sohbet eden Ebru Yaşar, adeta bombayı patladı.

SİNEMA FİLMİNDE OYNAYACAK

Eşi Necati Gülseven’in TV 100 kanalını kurmasıyla medya patroniçesi olan Ebru Yaşar, Netflix ile bir sinema filmi için anlaştığını açıkladı. Netflix yönetimi ile görüşmelerin devam ettiğini ifade eden Yaşar, sinema filminde oyunculuk yapacak. Netflix’te yer alacağı ve oyunculuk yapacağı için çok heyecanlı olduğunu dile getiren ünlü şarkıcı, mutluluğunu da anlattı. Dünya üzerinde en çok takip edilen dijital platformlardan biri olan Netflix, Hakan Muhafız ile başladığı Türk yapımı dizilere her geçen gün bir yenisini eklemeye devam ediyor. Ülkenin yıldız oyuncuları da Netflix’te yer almayı tercih ediyor.

Magazin muhabirleri ile sohbetine devam eden Ebru Yaşar, yakın zamanda çıkaracağı Alev Alev şarkısının klibi için kameralar karşına geçtiğini ve ilerleyen günlerde klibi yayınlayacağını da belirtti.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu