Magazin

Ebru Şallı’nın paylaşımı akıllara oğlu Pars’ı getirdi!

Ebru Şallı‘nın Harun Tan ile olan evliliğinden dünyaya gelen oğlu Pars, 2 yıldır mücadele ettiği lenfoma kanserine yenik düşmüş ve 16 Nisan’da hayatını kaybetmişti. Ailesini ve sevenlerini yasa boğan ölüm sonrası Ebru Şallı‘nın günlerdir evinden çıkmadığı ve hala taziyelere bile cevap vermeden oğlunun eşyaları ile vakit geçiriyor.

23 Nisan‘da oğlu Pars ile olan bir videosunu yayınlayan Ebru Şallı, bir kez daha yaptığı paylaşımla yürekleri burktu. Yavrusunu ağzında hastaneye getiren kedinin görüntülerini paylaşan Şallı duygulandıran bir yorum yaptı. Şallı, fotoğrafı Instagram’ın hikaye bölümünden “Anne kedi bir ömür de yaşardı hastanede” notu ile paylaştı. Ebru Şallı‘nın oğlu Pars uzun süre hastanede tedavi görmüştü.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu