Magazin

EBRU ŞALLI YAPTIĞI PAYLAŞIMLA BU SEFER ÇOK ŞAŞIRTTI!

Ebru Şallı, Türkiye’de pilates denilince akla gelen ilk isimlerden.

Durum böyle olunca da fit bir vücuda sahip olmak ve onu korumak adına pek çok insandan daha fazla emek vermesi gerekiyor. Hesabından sürekli olarak kalorisi düşük ve sağlıklı yemek tarifleri veren Şallı, dün akşam paylaştığı bir fotoğrafla bu kuralı bozdu.

Bir dilim pizzayı afiyetle yerken çekilmiş bir karesini takipçileriyle paylaşan Ebru Şallı, fotoğrafın altına: “Pizza yemiyor diyenlere gelsin. Yarın pilateste görüşürüz. İyi geceler” notunu düştü.

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu