Magazin

Ebru Şallı: “Melek bahçesi ilk kez görüyorum!”

Ebru Şallı‘nın Harun Tan ile olan evliliğinden dünyaya gelen oğlu Pars, 2 yıldır mücadele ettiği lenfoma kanserine yenik düşmüş ve 16 Nisan’da hayatını kaybetmişti. Ailesini ve sevenlerini yasa boğan ölüm sonrası Ebru Şallı‘nın günlerdir evinden çıkmadığı ve hala taziyelere bile cevap vermeden oğlunun eşyaları ile vakit geçiriyor.

Ebru Şallı’nın cenazenin hemen sonrası magazincilere yönelik sert bir yazı kaleme alan eski eşi Harun Tan, Instagram hesabından Vural Candar‘ın bir şiirini paylaştı. Tan, şiirden “Sonra mı? Sonra gömdük ne varsa içimize. Anlaşılmasın diye bir de çiçek ektik üzerine. Altı mezar, üstü bağ bahçe.” kesitini yayınladı. Harun Tan‘ın duygu yüklü şiirli paylaşımına eski eşi Ebru Şallı da yorum yaptı. Şallı “Melek bahçesi ilk kez görüyorum” yazdı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu