Ebru Şallı “Herkes Sesimi Duydu”

Takip Et:
Ebru Şallı “Herkes Sesimi Duydu”
Ebru Şallı “Herkes Sesimi Duydu”

Ebru Şallı geçtiğimiz gün eşi Uğur Akkuş ile Yeniköy’de bir mekan çıkışı görüntülendi. Dostlarıyla yemek yiyen çift mekan çıkışında gazetecilerle sohbet etti. Oğlu Pars Tan’ı lenfoma kanserinden kaybeden Şallı bu süreçte “Herkes Sesimi Duydu” dedi. Ayrıntılar haberimizde…

Ebru Şallı kimdir?

Çalışmalar Beni Bu Süreçte Oyalıyor

Eşi Uğur Akkuş ile beraber Yeniköy’de bir mekan çıkışı görüntülenen  Şallı çıkışta basın üyelerinin sorularını cevapladı.
Gideceğiz, geleceğiz ama orada yaşarız diye düşünüyorum” diyerek sözlerine ilave etti.

Bir jean markasına koleksiyonun hazırlayan 43 yaşındaki daha önceki manken “Çalışmalar beni yaşadığım bu makûs süreçten sonra hoş oyalıyor. Temelinde yeniden koleksiyonlarımı yapıyorum, çalışıyorum başka bir deyişle. Bir yandan devam ediyorum” dedi.

Ebru Şallı Son Paylaşımı Ile Takipçilerini Tasalaştı…

Ebru Şallı “Herkes Yanımda Oldu”

Daha Önceki manken oğlu Pars Tan’ı nisan ayında lenfoma kanserinden kaybetti.
Çok kalplerinden hissettiler, ben de kalbimden hissettim. Aramayan hiç kimse kalmadı. Cumhurbaşkanımızdan, bütün politiklere… Herkes sesimi duydu. Tabii ki Sezen’in benim için çok çok çok ayrı bir yeri var. Arıyor, bana her zaman yardım oluyor.”

Daha önceki zamanlarda oğlu Pars Tan ismine gereksinim sahipleri çocuklara maske yaptıklarını açıklayan Ebru Şallı ; “Ancak kafamı topluyorum, şekilleniyor. Daha önceki zamanlarda lüzumu olan çocuklara çok ciddi maske bağışı yaptık.
Ponçiğin bana yaptırdığı şeyler var, açıklamak istemiyorum” biçiminde konuştu.

İş yaşamı ile alakalı ise dizi önerileri aldığını açıklayan Şallı “Çağırıyorlar, pek çok proje oluyor. Bakalım belki olur, ben de ancak kendime geliyorum” dedi.

Oğlunun ölümünün ardından Ebru Şallı eşi Uğur Akkuş’un daha önceki eşi Gonca Sağlam’dan davacı olmuştu. Şallı’nın tatil resimlerine hakaret ve küfür içerikli yorum yapılmasının üzerine Şallı bu vakayla Gonca Sağlam’ın ilişki olduğunu düşünerek davacı olmuştu..