Magazin

Ebru Şallı, evlenir evlenmez bunu yaptı!

2017 yılında tanışıp aşk yaşamaya başlayan Ebru Şallı ve Uğur Akkuş, önceki akşam Çırağan Sarayı’nda 50 kişinin katıldığı bir düğünle hayatlarını birleştirdi. Ünlü çiftin düğününe aileleri ve yakın arkadaşları katıldı. 42 yaşında üçüncü kez nikah masasına oturan Ebru Şallı’nın gelinliği ünlü modacı Cengiz Abazoğlu imzası taşıyordu. Çift, Çırağan Sarayı’nda çekildikleri romantik fotoğrafları sosyal medya hesapları üzerinden takipçileri ile paylaşmayı ihmal etmedi. Ebru Şallı, düğün biter bitmez Instagram’da ad soyad kısmına ‘Akkuş’ soyadını da ekledi.

Eski manken Ebru Şallı, ilk evliliğini 1997 yılında Ozan Orhon’la yapmıştı. Şallı’nın bu evliliği uzun soluklu olmamış ve çift 1 yıl sonra boşanmıştı. Şallı, 2002 yılında iş insanı Harun Tan ile dünyaevine girmişti. Çiftin bu evlilikten Pars ve Baran isminde iki oğlu oldu. İkili, çocuklarına rağmen evliliklerinin yürümediğini ve arkadaş gibi olduklarını söyleyerek 2013 yılında ayrıldı. Çiftin 8 yaşındaki oğulları Pars’ın 1 yıldan fazla süredir Lenfoma hastası olduğu biliniyor.


2 oğlunun babası Harun Tan’dan boşandıktan sonra şarkıcı Sinan Akçıl ile sevgili olan Ebru Şallı’nın bu ilişkisi magazin gündemine sık sık geldi. Evlenecekleri konuşulan ikili ayrılık kararı aldı. O dönem Sinan Akçıl’ın Ebru Şallı’dan para aldığı iddia edilmişti. Akçıl’dan sonra kısa süreli olarak Cem Yılmaz ile olan eski manken 2017 yılında evli iş insanı Uğur Akkuş ile birlikte olmaya başlamıştı. Uğur Akkuş’un eşi Gamze Derin, aldatıldığını haberlerden gördüğünü söylemişti. Akkuş, Şallı ile aşk yaşamaya başladıktan sonra 2 çocuğunun annesi Gamze Derin’den boşanmıştı.

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu