Ebru Şallı ve Uğur Akkuş nişanlandı!

Ebru Şallı, geçtiğimiz gün Çırağan Sarayı'nda yapılan bir etkinliğe katıldı...

0

Etkinliğin ardından gazetecilerin sorularını yanıtsız bırakmayan ünlü mankene ilk olarak kanser tedavisi gören oğlu Pars soruldu.

Ebru Şallı, tedavi gören oğlu Pars ile için, “Ben bu konuyla ilgili çok fazla konuşmak istemiyorum. Evet bir şey var, ben buna yok demedim başından beri ama detay bilgi vermek istemiyorum. Nihayetinde bir çocuk. Sizlerden de bir destek bekliyorum. Magazinin bir parçası olabilecek bir durum olmamalı. Bu konuda hassasiyet bekliyorum. Gayet güzel, sağlığı iyi. Anne ve baba olarak konuşmama kararı aldık” şeklinde konuştu.

Sevgilisi Uğur Akkuş ile sade bir törenle nişanlandıklarını duyuran Ebru Şallı, abartılı bir organizasyon yapmadıklarını ve sadece aile arasında olduğu için Uğur Akkuş’un bir kahve içtiğini belirtti. Üçüncü kez anne olmak isteyip istemediği sorulan manken, “Kısmet, bakalım. Ben çocukları zaten çok seviyorum. Daha önce de daha fazla çocuğum olur demiştim” cevabını verdi.

Nişanlısıyla kıskançlıktan dolayı küstüğü yönündeki haberler de hatırlatılan Şallı, “Çok fantastik haberler. Böyle bir şey tabi yok. Kaç yaşında insanlarız” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here