Magazin

Ebru Şahin’den aşk çıkışı!

25 yaşındaki oyuncu Ebru Şahin, kariyerine 3 yıl önce oynadığı Kan Parası isimli sinema filmi ile başlayan Ebru Şahin daha sonra dizi sektörüne de adım atmıştı. İlk olarak Savaşçı dizisinde oynayan genç oyuncu, Aslı Enver ve Özcan Deniz’in başrollerinde olduğu İstanbullu Gelin dizisinin oyuncu kadrosunda da bir süre yer almıştı. Ebru Şahin’in yıldızı Hercai dizisinde parladı. Geçtiğimiz sezon atv ekranlarında yayınlanmaya başlayan dizi bir anda diğer yapımlara fark atıp reytinglerde zirveye oturmuştu. Ebru Şahin ve Akın Akınözü’nün partner olduğu Hercai dizisi, kısa sürede yurtdışında da izlenmeye başlamıştı. Dizinin çekimleri için Mardin’de olan oyuncuları görmek isteyen hayranları sete gelerek Şahin ve Akınözü’nün 6 saat sette mahsur kalmasına bile sebep olmuştu.

Son zamanların en dikkat çeken oyuncularından olan ve Altın Kelebek Ödüllerinde Yılın Yıldızı Parlayanları kategorisinde ödüle layık görülen Ebru Şahin, sosyal medyada da milyonlarca takipçisiye ulaşmıştı.

“AŞKA İNANIYORUM AMA BU DEVİRDE SAMİMİ DEĞİL”

Her adımı merak edilen güzel oyuncu, önceki günlerde bir röportaj verdi. Aşk hakkında konuşan Şahin, aşka inandığını fakat bu devirde samimi bulmadığını söyledi. Karşı cinste karaktere önem verdiğini söyleyen Ebru Şahin’in hayatında kimse olmadığı biliniyor. Partneri Akın Akınözü ile yakıştırılan ünlü oyuncu, mayıs ayında Tolga Sarıtaş ile görüntülenmişti. İkili arasında aşk dedikodusu çıksa da Şahin ve Sarıtaş’ın sadece arkadaş olduğu sonradan öğrenilmişti. Ebru Şahin, erkek arkadaşı olursa bunu çekinmeden açıklayacağını söyledi.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu