Kültür ve Sanat

Ebru Şahin tarih verdi!

Son dönemin en çok konuşulan oyuncularından biri kuşkusuz Ebru Şahin.. Savaşçı dizisi ile oyunculuğa başlayan Ebru Şahin’in yıldızını parlatan proje ise Hercai oldu. Geçtiğimiz sezon atv ekranlarında yayınlanmaya başlayan dizi bir anda reytinng listelerinin zirvesine oturdu. Hercai’nin Miran’ı Akın Akınözü ve Reyyan’ı Ebru Şahin bir anda en çok konuşulan, en çok merak edilen isimler arasında yer almaya başladı. İki ünlü oyuncunun sosyal medyada takipçi sayısı milyonlara ulaştı. Türkiye dışında da hayran kitleleri oluşmaya başlayan oyuncuların her adımı merak konusu oldu.

Ebru Şahin, Hercai’nin sezon finali yapmasının ardından kısa süreli bir tatile çıktı. Tekirdağ’a ailesinin yanına giden Şahin, daha sonra Ege kıyılarında gezmiş ve Phuket turu yapmıştı. Yazı sadece tatil yaparak geçirmeyen güzel oyuncu, ayrıca bir de sinema filmi çekmişti. Hercai sayesinde gelen popülaritesine değerlendirmek isteyen Şahin, yaz sezonunun 1 ayını da film için ayırmıştı.

İLK FRAGMANI YAYINLANDI

İsmail Hacıoğlu ve Burcu Kara ile birlikte başrolünde yer aldığı Şuursuz Aşk filminin çekimleri bitti. Özellikle Ebru Şahin hayranları tarafından merakla beklenen ve ünlü oyuncunun ilk filmi özelliğini taşıyan Şuursuz Aşk’ın ilk fragmanı yayınlandı. Yusuf ile Menekşe karakterklerinin aşkını anlatan filmin fragmanı yüreklere dokundu. Filmin 20 Aralık’ta sinemada seyircisiyle buluşacağı öğrenildi. Ebru Şahin de 2.4 milyon takipçili hesabından filminin fragmanını vizyon tarihiyle birlikte paylaştı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu