Yaşam

Ebru Şahin gönülleri fethetti!

İstanbullu Gelin dizisi ile oyunculuğa adım atan Ebru Şahin’in, Hercai dizisi ile yıldızı parlamıştı. Geçtiğimiz sezondan itibaren atv’de yayınlanmaya başlayan Hercai dizisinde canlandırdığı Reyyan karakteri ile sadece Türkiye’de değil yurtdışında da binlerce hayranı bulunan Ebru Şahin ve partneri Akın Akınözü’nün gelen popülarite ile birlikte iki ünlü oyuncunun bölüm başı aldığı ücretlerde artış göstermişti. Ebru Şahin’in reklam teklifleri için de 2 milyon lira talep ettiği konuşuluyordu.

Bölüm başına binlerce lira kazanan Ebru Şahin, maddi durumu yerinde olmayan çocuklara yardım etmesiyle biliniyor. Daha önce köy okullarında eğitim hayatlarına devam eden yoksul çocuklara kırtasiye malzemesi gönderen güzel oyuncu, son hareketiyle yine alkış topladı. Şahin, Batman’ın bir köyünde yaşayan çocuklara mont ve bot yollayarak gönülleri fethetti. Yaklaşan soğuklarda minikleri düşünmeyi ihmal etmeyen ünlü oyuncuya hayranları sosyal medyadan mesaj yağdırdı. Hayranları tarafından ‘iyilik meleği’ ilan edilen oyuncunun yaptığı yardımın duyulmasını istemediği öğrenildi.

EBRU ŞAHİN’İN HAYRANLARINDAN ÖRNEK DAVRANIŞ!

Ebru Şahin kadar hayranları da duyarlı davranışlarda bulunmalarıyla biliniyor. Şahin hayranları geçtiğimiz aylarda Kamboçya’da yaşayan küçük çocukları mutlu etmişti. Burada bulunan miniklere dondurma alan ünlü oyuncunun hayranları ayrıca köy için yapılacak araç ve gereçler için bağışta bulunmuştu. Hayranlarının böyle bir duyarlılık gösterdiğini öğrenen Ebru Şahin, Instagram hesabından sevenlerine teşekkür etmişti. Ebru Şahin’in bir grup hayranı ise daha önce ünlü oyuncu adına LÖSEV’e bağışta bulunmuştu.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu