Magazin

Ebru Polat’tan Can Yaman itirafı!

‘Erkenci Kuş’ dizisinin final yapmasının ardından partneri Demet Özdemir ile Marmaris’e tatile giden Can Yaman, daha sonra rotasını İtalya’ya çevirmişti. Yakışıklı oyuncu, burada İtalyan hayranlarının sevgi seli ile karşılaşmıştı. Hayranları her gün Yaman’ın kaldığı otelin önüne gelerek ünlü oyuncuya ulaşmaya çaışmıştı. İtalya’da kaldığı otelin terasından bir fotoğrafını yayınlayan Can Yaman kaslarıyla adeta şov yapmıştı.

“CAN YAMAN’A YÜRÜMEDİM, KOŞTUM!”

Ünlü oyuncunun bu fotoğrafını gören şarkıcı Ebru Polat ise “Maşallah! Olan var olmayan var. Bunu görünce evdekine yemek veresi gelmez insanın! Bizimkiler bir de o tipleri ile ful kaprisli, kahır çekiyoruz” yorumunda bulunmuştu. Önceki gün görüntülenen Polat, Yaman’a yaptığı yorum sorulunca “Adama yürümemişim, resmen koşmuşum!” yanıtını verdi.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu