Magazin

Ebru Polat’tan Ahmet Hakan’a zehir zemberek sözler!

Geçtiğimiz günlerde Reynmen’in ‘Ela’ şarkısıyla dans eden Hadise o anları sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Çok konuşulan video sonrası aynı şarkıda dans eden Ebru Polat da dansını yayınlayarak sosyal medyanın gündemine oturdu.

AHMET HAKAN: “BİRAZ DA BEN GÜNDEM OLAYIM TİLKİLİĞİ”

Hadise’nin dansından sonra Ebru Polat’ın dansını da köşesine taşıyan Ahmet Hakan, Polat için şu ifadeleri kullanmıştı:

“Hadise’nin ‘çünkü gözlerin ela’ şarkısı eşliğinde yaptığı dansın videosunu dünkü yazımda eleştirmiştim. Benzer bir video da Yeşim Polat adlı kim olduğunu, ne iş yaptığını bilmediğim bir şahıstan geldi. Tamamen madem Hadise olay oldu… Biraz da ben olayım tilkiliğinde bir gayret bu… Kendisine şu şarkıyı armağan ediyorum: Olay olamazsın kardeşlik/ çünkü dansın tilkilik”

EBRU POLAT: “TAM BİR KADIN DÜŞMANISIN”

Ahmet Hakan’ın kendisi için kaleme aldığı yazıya Instagram hesabından yayınladığı bir video ile cevap veren Ebru Polat, şunları söyledi:

“Sevgili Ahmet Hakan’cım dün Hadise’ye ne varsa diline gelen sövdün saydın. Kadının ne ahlaksızlığı, ne edepsizliği kaldı. Tam bir kadın düşmanısın sen, çocukluğunda ne yaşattılarsa sana. Bu kadar nefret etmişsin kadınlardan. Benim bir şarkım var bilir misin? ‘Hazmedemeyenlere Soda’ sana gelsin ama içmen için değil. Anladın sen.”

EBRU POLAT: “SAYEMDE MAGAZİNLERDESİN!”

Ebru Polat, paylaştığı videoya “Dursun 1 saat kaldıracağım sonra.. Sayfam kirlenmesin… Kimse seni sallamadı bir tek cevap benden geldi.. Sayemde magazinlerdesin tebrikler amacına ulaştın Ahmet Hakan” notunu düştü.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu