Ebru Polat’ın Can Yaman’a sözleri olay oldu!

İtalya tatiline devam eden Can Yaman'ın güneşlenirken çekilmiş fotoğrafı büyük yankı uyandırmıştı. Ebru Polat'ın o fotoğrafa yaptığı yorum ise sosyal medyanın gündemine oturdu...

Takip Et:

‘Erkenci Kuş’ dizisindeki partneri ve bir yıldır aşk yaşadığı konuşulan Demet Özdemir ile Marmaris’te tatil yapan Can Yaman, rotasını İtalya’ya çevirmişti. İtalya’da kaldığı otel hayranlarının akınına uğrayan yakışıklı oyuncu, güneşlenirken çekilmiş biz pozunu Instagram hesabı üzerinden takipçileri ile paylaştı. Adeta kasları ile gövde gösterisi yapan Yaman, 800 binden fala beğeni aldı. On binlerce yorumda alan ünlü oyuncuya şarkıcı Ebru Polat’ın yaptığı yorum ise çok konuşuldu.

“BUNU GÖRDÜKÇE İNSANIN EVDEKİLERE YEMEK VERESİ GELMEZ!”

Reynmen’in ‘Ela’ şarkısında yaptığı seksi dansla günlerce konuşulan Ebru Polat, Yaman’a “Maşallah, olan var olmayan var! Bunu gördükçe insanın evdekine yemek veresi gelmez. Bir de bizimkiler o tipleriyle kaprisli, tripli. Boş yere kahır çekiyoruz.” yazdı. Yorumu gören kimi sosyal medya kullanıcıları Ebru Polat’ı haklı bulurken, kimileri ise ünlü şarkıcıya ağır eleştiriler yöneltti.