Magazin

Ebru Polat, Kylie Jenner’a rakip oldu!

Açılışa sadece ailesi ve yakın dostlarını davet eden Polat, kurdeleyi kesmeden önce basın mensupları ile sohbet etti. “Bundan sonra gelinlerimizin kınasını ben yakacağım. 3 paketimiz olacak; ekonomik, standart ve VIP paket… VIP pakette kınayı gelin eline ben süreceğim ve aynı zamanda yüksek yüksek tepelere türküsünü de ben söyleyeceğim.” dedi.

“BENDE TÜRKİYE NİN KYLİE Sİ OLACAĞIM”

Ünlü şarkıcı, ayrıca kendi ismini taşıyan ve ruj, far paleti ve parfümlerden oluşan kozmetik ürünlerini de aynı anda satışa sundu. 1 günde 1000 ürün satan Polat, kozmetik firması hakkında “Bende yerli Kylie olacağım, zaten ikiz gibi benziyoruz birbirimize” dedi.

“EVLENECEK ADAM YOK!”

Muhabirlerin “Hem şarkıcılık, hem de is kadınlığı nasıl gidiyor? ” sorusuna “Allaha şükür çok hiper aktif bir kadınım, her işe yetişiyorum. Haftada 2-3 sahnem oluyor hiç yorulmuyorum.” demesi üzerine bir muhabirin; çalışmaktan kendinize eş bulacak vaktiniz yok;  2020 de evlilik planı var mi? demesi üzerine gülen Polat, “Artık evlenme zamanım geldi. Annem baskı yapıyor ama evlenecek adam yok. Zengin olması hiç önemli değil beni sevsin, aldatmasın yeter ” diyerek kurdeleyi anne ve kardeşi ile kesti.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu