Ebru Polat, bu kez Can Yaman’ı yerden yere vurdu!

Ebru Polat, aylar önce kaslı fotoğraflarına övgüler yağdırdığı Can Yaman hakkında "İnsan, kendisini nasıl bitirir örneği oldu Can Yaman" şeklinde konuştu...

Takip Et:

Şarkıcı Ebru Polat, Ali Eyüboğlu ile İlkay Buharalı’nın hazırladığı ‘Magazin Noteri’ programına konuk oldu. Programın başında Can Yaman’ın sorulduğu şarkıcı, verdiği cevapla herkesi şaşırttı. İlkay Buharalı’nın, Can Yaman’ın İtalya’daki fotoğrafına yorum yaptığını hatırlattığı Ebru Polat, hemen ne düşündüğünü söyledi.

“Adama yürümedim, koştum hatta zıpladım” diyen şarkıcı, neden vazgeçtiğini de söyledi. Can Yaman’ın son açıklamalarını ve hareketlerini çok kaba bulan Polat, “Kadınlara nasıl davranması gerektiğini bilmiyor. Çok kaba, hiç o şekilde düşünmemiştim onu. İnsan, kendisini nasıl bitirir örneği oldu Can Yaman” şeklinde konuştu.

Ünlü şarkıcı, Carkıcı Can Yaman’ın İtalya’da kaldığı otelin terasında güneşlenirken verdiği poza, “Maşallah! Olan var olmayan var. Bunu gördükçe insanın evdekine yemek veresi gelmez! Bir de bizimkiler o tipleriyle kaprisli, tripli. Boş yere kahır çekiyoruz” şeklinde yorum yapmıştı.