Ebru Polat bu kez Aya ile coştu!

Geçtiğimiz aylarda Reynmen'ın Ela ile seksi bir dans performansı sergileyen Ebru Polat şimdi de Ezhel'in Aya'sıyla oynadı...

Sosyal medyayı aktif kullanan ünlülerden olan Ebru Polat, Instagram yayınladığı gönderilerle adından söz ettirmeye devam ediyor. Daha önce Reynmen’in fenomen şarkısı Ela ile dans eden ve seksi görüntüler ortaya çıkaran Ebru Polat, şimdide Ezhel’in Aya şarkısıyla oynamasıyla magazin gündemine geldi.

Sarı, vücuda saran mini elbisesiyle giyinme odasında kamera karşısına geçen ünlü şarkıcı, seksi dans ile sosyal medyada çok konuşulmayı başardı. Instagram’ın hikaye bölümünden yayınladığı videodan sonra paylaşımı profilinde yayınlamayacağını ve gündem olmak istemediğini söyleyen Ebru Polat, videosu sosyal medya sayfalarında yayılınca kendi profilinde de paylaştı. Kendisini eleştirenlere cevap niteliğinde bir de yazı kaleme alan Polat, yine de eleştiri oklarının hedefi olmaktan kurtulamadı.

Hadise’nin 10 milyonluk Instagram hesabından Reynmen’in dijital platformlarda milyonlarca izlenme oranına ulaşan şarkısı Ela ile dans ettiği videoyu paylaşmasının ardından bir paylaşım da Ebru Polat’tan gelmişti. Cesur bir kıyafet tercih eden ünlü şarkıcı, seksi hareketleri ile hem sosyal medyanın hem de magazinin gündemine gelmeyi başarmıştı. O dönem Hadise’yi taklit etmekle suçlanan Polat, bu kez yine aynı suçlamayla karşı karşıya.

Hadise, birkaç hafta önce Ezhel’in Aya şarkısını dinlerken çekilen bir videosunu yayınlamıştı. Ebru Polat da aynı şarkı ile dans etmeyi tercih etti. Ayrıca sosyal medya kullanıcıları Ebru Polat’ı reklam yapmakla da suçladı. Instagram’da, Ela şarkısındaki dansı ile uzun süre gündemden düşmeyen Polat’ın bu şekilde adından söz ettirmeye çalıştığı yorumları yapıldı.