Kültür ve Sanat

Ebru Gündeş yılların acısını çıkardı!

Uzun yıllardır Harbiye Açıkhava’da konser vermeyen Ebru Gündeş, bu yaz adeta yılların acısını çıkardı. İlk etapta 3 konser vereceği duyurulan Ebru Gündeş’in konser biletleri satışa çıktıktan kısa süre bitince konser takvimi 5 güne çıkarılmıştı. Temmuz ayında sahneye çıkan Gündeş, 5 günde yaklaşık 30 bin kişiye konser vermişti. Ünlü sanatçının konser biletleri 60 ile 450 lira arasında satılmış, protokol ise bin liradan alıcı bulmuştu. Protokol biletlerinin karaborsaya düştüğü ve 6 bin liraya kadar fiyat biçildiği biliniyordu.

Ebru Gündeş, Temmuz ayında verdiği 5’inci konserinden sonra Harbiye Açıkhava’nın konser takvimine bakılarak 3 gün daha sahneye çıktı. 11-12 ve 15 Eylül tarihlerinde bir kez daha dinleyicisi ile buluşan Gündeş, konserlerinde 3 saat kadar sahnede kalıp 40 şarkı söyledi. Repertuvarında yeni albümü ‘Aşık’ın yanında eski ve sevilen birçok şarkısına yer veren Gündeş, duygusal şarkılarının yanı sıra hareketli, enerjisi yüksek şarkılarıyla da hayranlarına keyifli anlar yaşattı.Sahnesini görsel şovlar ve dansçıları ile renklendiren ünlü sanatçı, 3 saatlik sahnesinde 2 farklı kıyafet giymeyi tercih etti.

8 KONSERDEN 4 MİLYON LİRA KAZANDI

Öte yandan Ebru Gündeş’in ilk 5 konserinden 2.5 milyon lira konuşulurken 8 konserin toplamında ise 4 milyon lira aldığı öne sürüldü. Ünlü sanatçının son konserinde fan grupları da “Çağırdın geldik” yazılı pankartlar ile konser alanındaydı. Gündeş, hayran grubuna sahneden teşekkür etmeyi ihmal etmedi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı